می 9, 2014

آرتیکولاتور قابل تنظیم

آرتیکولاتورهای مانی و فیس بو ها به دلیل مقاومت بالا و عملکرد دقیق از سال 1364 تا کنون شهرت دارد و برای رفع احتیاجات لازم جهت مطالعه دقیق و کارآمد ارتباطات اکلوزالی طراحی می شود. تشخیص، طرح درمان و کیفیت تولید رستورشین های اکلوزالی در برای دندان های طبیعی و مصنوعی از اهمیت ویژه ای برخورداراست. آرتیکولاتور برای روش ها و تکنیک های متنوع قابل تنظیم است .

می 8, 2014

فیس بو

فیس بو وسیله ای دندانپزشکی است که در ساخت پروتز دندانی کاربرد دارد. فیس بو به منظور انتقال مولفه های عملکردی و زیبایی از دهان بیمار به آرتیکولاتور به کار گرفته می شود. همچنین آن برای انتقال روابط قوس ماکزیلا و مفصل گیجگاهی-فکی به کست ها استفاده میشود. از فیس بو برای مانت کست فک بالا بر روی آرتیکولاتور نیز استفاده می شود.
می 7, 2014

آرتیکولاتور جراحی

آرتیکولاتور جراحی فک و صورت در بيماراني که مشکل ارتودنسي و جراحي به تنهايي حل نمي شود براي حل مشکلات فکي آرتيکولاتور ساخته شده که در سه بعد فضايي حرکت ميکند ( چپ و راست – عقب جلو – پايين بالا) و اصلاحات لازم را بدون نياز به برش گچ انجام داده تا کار آسان و دقيق و علمي انجام شود.
می 5, 2014

جیگ مانتینگ

این دستگاه دارای خطوط رفرانس لترالی و قدامی متوسط برای تنظیم موقعیت قالب گچی می باشد. به خاطر جنس آلومینیوم آن، نیاز به ثبت ثانویه با فیس بو و انتقال برای ریمونت (نصب و استقرار مجدد) نهایی دندان مصنوعی را حذف می کند.
می 4, 2014

فورک ساپورت

از طریق تنظیم عمودی، فورک ساپورت در حین انتقال فیس بو و مانت (نصب و استقرار) قالب فک بالایی بر روی آرتیکولاتور بصورت یک گوه عمل می کند. با استفاده از فورک ساپورت ثبات هر چه بهتر برای ثبت، و همچنین حذف اعوجاج های نامطلوب ممکن می شود.